אודות

 


גלרן ס.ע. תעשיות בע”מ מובילה בתחום מערכות האלומיניום למגזר היזמי המוסדי  והפרטי מאז שנת 1988. החברה מתמחה בייצור, והרכבת מוצרי אלומיניום עבור מבני מגורים, מבני ציבור וילות,  וקוטג’ים.

מוצרי האלומיניום של החברה מיוצרים בסטנדרטים גבוהים ובאיכות בלתי מתפשרת, וכולם נושאים תו תקן של מכון התקנים הישראלי. שילוב של חומרי גלם מובחרים עם גימור מוקפד מבטיח פתרונות פרקטיים ואסתטיים מן המעלה הראשונה.

גלרן ס.ע. תעשיות בע”מ מעסיקה כ – 70 עובדים מקצועיים בעלי ניסיון רב בתחום הייצור וההרכבה של מוצרי האלומיניום. המפעל החדשני והמתקדם ממוקם באזור התעשייה של ברקן ומתפרש על פני שטח של 5000 מ”ר במבנה אחד ובבעלות החברה.

על לקוחותיה של החברה נמנים חברות ויזמים מובילים בתחום הבניה בישראל  המשלבים את מוצרי החברה בפרויקטים מגוונים ורחבי היקף בכל רחבי הארץ. לקוחות החברה נהנים ממוצרים מובילים לצד שירות מקצועי.

הניסיון והמקצועיות של חברת גלרן ניכרים במתן הפתרונות החדשניים והאיכותיים שהיא מספקת לכל דרישה ובעמידה הקפדנית בלוחות הזמנים. היתרונות היחסיים של  החברה מאפשרים לה להוביל את הענף עם מחירים תחרותיים ולהשתלב בפרויקטים יוקרתיים ואיכותיים.

נשמח להעניק לכם ייעוץ ושירות מקצועי משלב התכנון ועד שלב הביצוע.