גלרן ס.ע. תעשיות בע”מ

אודותינו

גלרן ס.ע. תעשיות בע”מ מובילה בתחום מערכות האלומיניום למגזר היזמי והמוסדי מזה כארבעים שנה החברה מתמחה בתכנון, בייצור, והרכבת כלל מוצרי האלומיניום הנדרשים עבור מבני מגורים ומבני ציבור.

מוצרי האלומיניום של החברה מיוצרים ומורכבים באתרי הבניה בפיקוח מתמיד של מכון התקנים הישראלי, בסטנדרטים גבוהים ובאיכות בלתי מתפשרת. תכנון מוקדם וחכם, שילוב חומרי גלם מובחרים עם גימור מוקפד, מבטיח פתרונות פרקטיים איכותיים  ואסתטיים מן המעלה הראשונה.

החברה עובדת בצמידות ובשיתוף פעולה עם חברות בניה גדולות וותיקות בישראל ומדי שנה מייצרת אלפי יחידות דיור.

נשמח להעניק לכם ייעוץ ושירות מקצועי משלב התכנון ועד שלב הביצוע.

גלרן ס.ע. תעשיות בע”מ מעסיקה עובדים מקצועיים וותיקים, בעלי ניסיון רב בתחום התכנון הייצור וההרכבה של מוצרי האלומיניום. המפעל החדשני והמתקדם אשר בבעלות החברה ממוקם באזור התעשייה של ברקן ומתפרש על פני שטח של 10,000 מ”ר.

המפעל תוכנן על פי סטנדרטים אירופאים גבוהים, לצורך מענה בביצוע פרויקטים גדולים באיכות מירבית. הליך הייצור בנוי בשילוב של מערכות אוטומטיות המבטיחות ייצור קפדני.

על לקוחותיה של החברה נמנים חברות ויזמים מובילים בתחום הבניה בישראל, המשלבים את מוצרי החברה בפרויקטים מגוונים ורחבי היקף בכל רחבי הארץ. לקוחות החברה נהנים ממוצרים מובילים לצד שירות מקצועי ואמין עם יכולות יצור והרכבה גבוהים, אשר כולם תורמים, בקידום הפרויקטים להצלחה.

הניסיון רב השנים, המקצועיות ותשומת הלב לפרטים הקטנים, ניכרים במתן פתרונות חדשניים ואיכותיים ובעמידה קפדנית בלוחות הזמנים. היתרונת היחסיים של  החברה שהתפתחו לאורך שנים מאפשרים לה להוביל את הענף עם מחירים תחרותיים והשתלבות  בפרויקטים יוקרתיים ואיכותיים.

דילוג לתוכן